Ponúkame Vám širokú škáluslužieb na mieru:

1
156 Projektov
Rekonštrukcie bytov

Rekonštrukcie bytov


Ponúkame Vám kompletnú rekonštrukciu bytu, rekonštrukciu bytového jadra, dokončovacie práce na bytoch a domoch. Zameriavame sa prevažne na levický okres a blízke okolie.

Čítať viac
2
289 Projektov
Maľovanie a stierkovanie

Maľovanie a stierkovanie


Maľovanie a stierkovanie patrí medzi naše základné služby. Stierkovanie zvýši hodnotu Vášho bytu, zlepší kvalitu bývania (lepšia klíma, rovný povrch). Maľovanie dodá Vášmu bytu tie správne farby pre lepší pocit pohody.

Čítať viac
3
129 Projektov
Montáž sadrokartónu

Montáž sadrokartónu


Potrebujete vytvoriť priečky, znížiť strop, alebo zakryť elektroinštaláciu? Alebo chcete modernú a štýlovú platformu pre osvetlenie? Sadrokartón je v tomto prípade ideálny materiál. Vytvoríme Vám akúkoľvek konštrukciu!

Čítať viac

20 Rokov s Vami

4
56 Projektov
Búracie práce

Búracie práce


Často je prianím zákazníka kompletne zmeniť dispozíciu bytu, či domu. V takomto prípade sa nevyhnete búracím prácam. Disponujeme potrebným vybavením a máme postupy, ktoré zaručia rýchlosť a bezpečnosť prác. Zabepzečíme odvoz stavebnej sute a upratanie staveniska.

Čítať viac
5
68 Projektov
Obklady, dlažby, parkety

Obklady, dlažby, parkety


Vytvorte si kúpelňu Vašich snov! Poradíme Vám s výberom kvalitných obkladačiek a zladíme celkový dizajn. Samotná realizácia od poctivého a precízneho majstra bude už len povestnou čerešničkou na torte :-)

Čítať viac
6
156 Projektov
Elektroinštalácia

Elektroinštalácia


Každá rekonštrukcia bytu sa týka aj zásahu do elektroinštalácie. Či už sa jedná o výmenu ističov, nové zásuvky, osvetlenie, alebo oživenie elektrospotrebičov, zabezpečíme Vám skúsených technikov, korí dobre rozumejú svojej práci.

Čítať viac
7
46 Projektov
Montáž kuchýň

Montáž kuchýň a zariadenia


Neviete si rady s montovaným nábytkom? Alebo túžite po novej kuchynskej linke so vstavanými spotrebičmi? Ste tu správne. Zabezpečíme všetko podľa Vašich predstáv. Vy si prichystajte recept na prvé jedlo v novej kuchyni :-)

Čítať viac